Rugu Design'da Bekleriz...

19 Aralık 2012 Çarşamba

Adobe Illustrator cs6 full indir

Adobe Illustrator ile tüm projeleriniz için özgün vektör resimleri oluşturun. Dünya genelinde tasarım profesyonellerinin kullandığı Adobe Illustrator CS6 yazılımı, çok yönlü çizim araçları, daha doğal fırçalar, birçok zaman kazandırıcı özellik ve Adobe CS Live çevrimiçi hizmetleriyle entegrasyon sayesinde size kesinlik ve güç sunmaktadır.
Adobe Illustrator Programının Bazı Temel Özellikleri:
- Perspektif Çizimi; Gerçekçi derinliği ve uzaklığı olan görünümler oluşturmak için 1, 2 veya 3 noktalı doğrusal perspektifle uyumlu şekil ve sahneler çizin.

- Güzel Konturlar; Yol üzerindeki değişken genişliklerde kontur, ok uçları, çizgi ve fırça ölçeklendirme kontrollerini elinize alın.


- Web ve mobil ortamlar için keskin grafikler; Pikselleri hizalanmış raster resimler sunmak için vektör nesneleri dosyanın piksel ızgarası üzerinde oluşturun.


- Kıl Fırça; Doğal fırça konturlarını temsil eden vektörlerle çizin, kıl özelliklerini ve boya opaklığını kontrol edin.


- Şekil Oluşturucu aracı; Şekilleri çalışma yüzeyinizde kolayca birleştirin, düzenleyin ve dolgu uygulayın.


- Birden çok çalışma yüzeyi geliştirmesi; Tek bir dosyada farklı boyutlarda 100 adede kadar istediğiniz gibi organize ettiğiniz ve görüntülediğiniz çalışma yüzeyiyle çalışın

- Flash Catalyst ile tam düzenleme; Adobe Flash Catalyst kullanılarak eklenmiş etkileşimlerini ve yapılarını koruyarak resimleri Illustrator'da düzenleyin.


- Çizim geliştirmeleri; Günlük araçlarla daha hızlı çalışın. Tek tuşla yolları birleştirin, içe veya arkaya çizin.


- Adobe CS Review; Yeni CS Live çevrimiçi hizmetlerinden biri olan Adobe CS Review'ı kullanarak resimlerinizin çevrimiçi değerlendirmelerini oluşturun ve paylaşın, yorumları görüntüleyin.


- Çözünürlükten bağımsız efektler; Ortamlar arası ideal görünümü koruyan alt gölge, bulanıklaştırma ve doku gibi raster efektler uygulayın.
 

4 yorum: